מי זה, מה זה?

SHUUGA

המותג ‘שוגה’ הוא מותג שנוצר מאהבה גדולה לתחום העיצוב ולחדרי הילדים בפרט, ועומדת מאחוריו גיל מורון-קורו, צלמת, מעצבת גרפית ואמא ל-4 ילדים. 

ב’שוגה’ מייבאים מוצרים שנבחרו בפינצטה מתוך מחשבה על הצרכים העתידיים של ילדינו. ‘שוגה’ הוקם כדי לתת מענה אמיתי ורחב ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים בתחום עיצוב הפנים, מיתוג עסקי וצילום ייעודי.

אני מאמינה שעיצוב יכול לגדול עם הילד ולתת מקום לביטוי העצמי שלו ומספק לילדים מקום בו יוכלו לחלום, לעוף על כנפי הדמיון, לתת ליצירתיות שלהם לפרוץ ומקום ממנו יגדלו להיות המבוגרים שיהיו בעתיד.

בשוגה תמצאו את כל מה שאתם צריכים לעיצוב חדר הילדים ופריטים משלימים לעיצוב הבית, אקססוריז, טפטים, מדבקות קיר, ריהוט, תאורה, תיקים, טקסטיל, שטיחים ועוד מגוון רחב של מוצרים.

מעבר לפריטים, שוגה מציעה גם ייעוץ אישי, שירותי הלבשת חדרים בכל מיני חבילות ליווי, שירותי צילום חללים ומוצרים למעצבים ועוד.

בשנים האחרונות ניתן מקום הולך וגדל לתחום עיצוב חדר הילדים, כנישה נפרדת בתוך עיצוב הפנים. הצורך ההולך וגדל להעניק מענה ייעודי, מדויק, לעיצוב החלל שיהפוך את השהות בו לנעימה ביותר, חלל שלילדים הגדלים בו תהיה תחושה עמוקה יותר של ביטחון ושייכות.

כך, עם חזון בלב וכוכבים בעיניים, החלה עבודת נמלים של ליקוט הפריטים המתאימים מאת מעצבים מקומיים וברחבי העולם, ובניית מניפת שירותים צבעונית לפחות כמו מניפת הצבעים איתה מגיעה לכל מקום. תחת הסיסמה we style rooms for kids מציעה שוגה, או בפאן האישי –  השוגית, שלל אפשרויות ייחודיות שיהפכו את חדר הילדים לנעים, מעוצב ומלא בפריטים איכותיים ועמידים.